Jesteś tutajForums / Samorząd zawodowy / Zjazdy Delegatów 2010

Zjazdy Delegatów 2010


Obrazek użytkownika Łukasz Grzesiak

By Łukasz Grzesiak - Posted on 11 Styczeń 2010

Witam serdecznie wszystkich użytkowników portalu!

W związku z mającym się odbyć wiosną br. zjazdem delegatów, którzy wybiorą nowe organy naszej Izby, w tym przypadku ZOIU we Wrocławiu, wszystkich użytkowników portalu urbanistyka.info - tych już należących do Izby, jak i tych jeszcze w niej nie będących, albo jeszcze tych którym bliskie jest po prostu zagadnienie urbanistyki w naszym kraju - zapraszam do składania poniżej swoich spostrzeżeń, uwag oraz opinii dotyczących działania technicznego, merytorycznego naszego samorządu zawodowego, które Waszym zdaniem warto byłoby poruszyć na forum izbowym do dyskusji, w kontekście nowej kadencji, a więc i nowych zadań Izby.

Ps. Oczywiście można mieć wiele zastrzeżeń co do prac Izby, lub być nawet nie przekonanym co do konieczności jest istnienia sensu stricto, jednakże nie to jest tematem tego wątku. Spróbujmy jednak "pracy u podstaw". Próbować zawsze warto.

Myślę, iż zagadnienia tu poruszone mogą stać się także przyczynkiem podjęcia szerszej dyskusji w innych izbach okręgowych... oby.

Obrazek użytkownika Grebedar

Witam nie mniej serdecznie co smutno - odgłos jak jasny gwint... może coś skrobnę na temat zjazdu, choć już od tego czasu dużo minęło...

pzdr Greb

Obrazek użytkownika Piotr F

Pytanie czy to po prostu brak zainteresowania, czy zniechęcenie faktem, że nic się nie zmnienia i zerowa wiara w to, że się zmieni. Problem polega na tym, że każdy sobie rzepke skrobie. Chciałbym żeby izby zwróciły większą uwagę na "asystentów projektanta", którzy odbywają praktykę w celu zdobycia prawa do bycia członkiem izby. To jak Ci asystenci będę wyedukowani będzie wpływało na jakość polskiego planowania. Uczestniczenie w konferencjach dużo daje, pozwala poszerzyć horyzonty.. ale jak można uczestniczyć w konf., na którą wstęp dla osób spoza izby jest często 1/2 albo 1/3 miesięcznych zarobków. Oczywiście można powiedzieć, że to nie jest mój problem... mój indywidualnie pewnie nie, ale naszego środowiska już raczej tak.Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 8 gości.