Jesteś tutaj Wakacje z GIS – już dziś zapisz się na bezpłatne webinaria

Wakacje z GIS – już dziś zapisz się na bezpłatne webinaria


5
Average: 5 (1 vote)
Your rating: None
Źródło: 
Katarzyna Nocoń, Robobat Polska Sp. z o.o.
Wakacje z GIS – już dziś zapisz się na bezpłatne webinaria
 
Firma Robobat Polska posiadająca w swojej ofercie oprogramowanie dla geodetów, planistów i urbanistów, serdecznie zaprasza Użytkowników portalu Urbanistyka.info na cykl wakacyjnych webinariów.
 
Proponujemy 2 tematy webinariów:
 
AutoCAD Map 3D 2014 - GIS sterowany CADem, CAD sterowany GISem
Podczas tego webinarium zaprezentujemy możliwości przyśpieszenia projektowania, dzięki zestawieniu  narzędzi do precyzyjnego kreślenia z zadaniami typowymi dla systemów informacji przestrzennej.
Pokażemy jak aktualnie posiadane dane, wzbogacić o dodatkowe atrybuty, połączyć w obiekty wektorowe z elementami opisowymi, zintegrować dane z różnych źródeł, by cel projektowy został osiągnięty wcześniej.
Zobaczysz, że w szybki i łatwy sposób można zacząć wykorzystywać swoje rysunki CAD jako rozbudowane bazy, by dzięki analizom przestrzennym lepiej ocenić istniejące warunki i uzyskać nową informację na podstawie oryginalnych danych.
Zaproponujemy proces roboczy oparty na narzędziach dostępnych w programie AutoCAD Map 3D 2014, pozwalającym na swobodne przejście pomiędzy obiektami oraz funkcjonalnością CAD i GIS.
 
Autodesk InfraWorks 2014 - Nowy wymiar GISu
Podczas tego webinarium zaprezentujemy możliwości wykorzystania danych CAD oraz GIS do budowy trójwymiarowego modelu przestrzeni.
Pokażemy jak połączyć różnego typu dane CAD i GIS, zarówno 2D jak i 3D żeby stworzyć realistyczny model istniejącego obszaru.
Zobaczysz, że dane, które wykorzystujesz do codziennej pracy mogą zostać użyte do wizualizacji 3D, by łatwiej i lepiej zrozumieć kontekst otoczenia.
Zademonstrujemy możliwości tworzenia i porównywania kilku alternatyw projektowych w jednym modelu oraz publikację koncepcji w sieci.
Zapoznasz się z narzędziami do stylizowania istniejącej infrastruktury, szkicowania nowych obiektów, analiz przestrzennych i różnych metod prezentacji projektów.
 
REJESTRACJA:
Aby uczestniczyć w webinarium, należy wybrać jeden z proponowanych terminów i wypełnić zamieszczony poniżej formularz rejestracyjny.
 
1)        AutoCAD Map 3D 2014 - GIS sterowany CADem, CAD sterowany GISem – 19 lipca 14:00
 
2)        Autodesk InfraWorks 2014 - Nowy wymiar GISu – 30 lipca 14:00
 
3)        AutoCAD Map 3D 2014 - GIS sterowany CADem, CAD sterowany GISem – 13 sierpnia 10:30
 
4)        Autodesk InfraWorks 2014 - Nowy wymiar GISu – 23 sierpnia 10:30
 
Udział w webinariach jest bezpłatny.
 

 

Serdecznie zapraszamy!
 


Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 6 gości.