Jesteś tutaj Urbaniści z kilkunastu miast zachodniej Polski zapraszają do stołu kreślarskiego lokalne społeczności.

Urbaniści z kilkunastu miast zachodniej Polski zapraszają do stołu kreślarskiego lokalne społeczności.


0
No votes yet
Your rating: None
Źródło: 
http://spotkaniazurbanistami.pl/aktualnosci.htm

 

 
 
 
W drugiej połowie października, z inicjatywy Zachodniej Okręgowej Izby Urbanistów, organizowane są po raz drugi "Spotkania z Urbanistami" - cykl wydarzeń podczas których specjaliści zajmujący się planowaniem przestrzeni zapraszają lokalne społeczności do aktywnego włączenia się do dyskusji o szeroko pojętym rozwoju miast, ale również o indywidualnych problemach. Podczas "Spotkań..." będzie można dowiedzieć się czym zajmuje się urbanistyka, jak aktywnie i rzeczowo brać udział  w kształtowaniu dokumentów planistycznych, jak z nich korzystać, jak dbać o swoje interesy, nie szkodząc sąsiadowi, jak poruszać się w zawiłościach systemu planowania przestrzennego?
Urbaniści zapraszają wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się w jaki sposób wpływać na kierunek rozwoju przestrzennego swojej okolicy.
Forma „Spotkań z urbanistami” jest różnorodna. W 2012 roku planiści zapraszali na bezpłatne porady do swoich pracowni, organizowali warsztaty, zajęcia z młodzieżą szkolną, happening, szkolenia. Wszystko to w celu pobudzenia większego zainteresowania problematyką rozwoju przestrzennego miast i regionów.
"Spotkania z urbanistami" są koordynowane przez Zachodnią Okręgową Izbę Urbanistów, która obejmuje swoim zasięgiem województwa zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie i opolskie. Organizacją poszczególnych wydarzeń zajmują się działające na tym obszarze pracownie urbanistyczne.
Szczegółowe informacje o wydarzeniach w ramach "Spotkań..." zebrano na stronie 
 
 
Lista wydarzeń w ramach "Spotkań z urbanistami" : spotkaniazurbanistami.pl/wydarzenia.html
 


Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 8 gości.