Jesteś tutajStartuje Portal partnerstwa publiczno-prywatnego

Startuje Portal partnerstwa publiczno-prywatnego


0
No votes yet
Your rating: None
Źródło: 
www.mrr.gov.pl

 

Oddany został do użytku Portal Platformy PPP. Ma on służyć jako rzetelne źródło informacji na temat działań Platformy, wspieranych projektów i  istotnych zagadnień związanych z problematyką PPP.
 
Dwa priorytetowe zadania Portalu to:
-        Informowanie o zadaniach Platformy PPP oraz działaniach Zespołu Sterującego, by jak najwcześniej poddać je pod dyskusję oraz zebrać uwagi i komentarze,
-        Wymiana doświadczeń i informacji przez systematyczne rozbudowywanie Poradnika Partnera Publicznego. W tej zakładce będziemy również umieszczać wzory dokumentów i umów, zarówno te wypracowywane przez MRR, jak i przekazywane przez członków Platformy.
 
Aby rozpowszechnić efekty działania Platformy oraz problematyki PPP, na Portalu będą również publikowane informacje na temat bieżących wydarzeń, a także aktualnie analizowanych zagadnień natury prawno-ekonomicznej. Będzie tu można również dowiedzieć się o projektach objętych wsparciem Platformy, znaleźć dokumenty i aktualności z nimi związane.
 
Portal przeznaczony jest przede wszystkim dla sektora publicznego, ma jednak służyć również jako rzetelne źródło wiedzy i aktualnych informacji dla wszystkich zainteresowanych. W miarę rozwoju wsparcia Portal będzie rozbudowywany o kolejne komponenty.
 

 

 
 

 


Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 22 gości.