Jesteś tutajSpotkania informacyjno-szkoleniowe w projekcie „Przestrzeń dla partycypacji”

Spotkania informacyjno-szkoleniowe w projekcie „Przestrzeń dla partycypacji”


0
No votes yet
Your rating: None
Źródło: 
http://partycypacjaobywatelska.pl
Dzisiaj rozpoczął się nabór do projektu „Przestrzeń dla partycypacji”, który polega na wsparciu gmin w prowadzeniu konsultacji społecznych dokumentów planistycznych przy aktywnym udziale mieszkańców. Już teraz można się zapisywać na spotkania informacyjno-szkoleniowe, dotyczące udziału w projekcie, które odbędą się na początku września w Katowicach i w Warszawie.


Biorąc udział w projekcie „Przestrzeń dla partycypacji” gminy będą mogły – przy wsparciu merytorycznym ekspertów oraz dzięki przyznanym grantom – przeprowadzić konsultacje, które zapewniają, że mieszkańcy włączają się w prace nad dokumentem planistycznym od samego początku.


Pierwszy nabór gmin do projektu trwać będzie od 1 do 30 września br. Gminy zainteresowane udziałem będą proszone o wypełnienie internetowego formularza zgłoszeniowego, a następnie wybrane z nich przejdą pogłębiony etap rekrutacji. Informacje na temat naboru, w tym regulamin, dostępne będą w drugiej połowie sierpnia na stronie internetowej projektu: http://www.partycypacjaobywatelska.pl/przestrzen. 


Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 13 gości.