Jesteś tutajRozpoczęły się Targi POLEKO

Rozpoczęły się Targi POLEKO


0
No votes yet
Your rating: None
Źródło: 
www.mos.gov.pl

 

W Poznaniu rozpoczęły się XXII Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO 2010 - największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej. Spotkanie odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Środowiska.
 
Targi POLEKO są okazją do spotkań specjalistów z zakresu ochrony środowiska i gospodarki komunalnej z Polski i zagranicy oraz promocji innowacyjnych rozwiązań z tej dziedziny.
 
W tym roku ekspozycja została podzielona na sektory tematyczne: „Woda i ścieki”, „Odpady, recykling”, „Energia i odnawialne źródła energii”, „Rewitalizacja i rekultywacja”, „Powietrze, hałas i wibracje”, „Zmiany klimatu”, „Aparatura kontrolno-pomiarowa”, „Edukacja ekologiczna” i „Doradztwo”.
 
Dla odwiedzających Targi POLEKO przygotowano również kilka wydzielonych ekspozycji specjalnych m.in. Salon Czystej Energii, Salon Recyklingu, Salon Aparatury Kontrolno-pomiarowej oraz Salon Nauka dla Środowiska.
 
Bogaty program targów obfituje także w liczne spotkania specjalistów zajmujących się ochroną środowiska, a także przedstawicieli biznesu i samorządów. Ponadto odbywać się będą specjalistyczne konferencje i seminaria, międzynarodowe spotkania biznesowe oraz wystawy fotografii i prac artystycznych o tematyce ekologicznej.
 
Targi odbywają się od 23 do 26 listopada 2010 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (Poznań, wejście wschodnie - ul. Głogowska, wejście północne - ul. Bukowska; wtorek- czwartek: 9.00 - 17.00, piątek: 9.00 - 16.00).
 


Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 35 gości.