Jesteś tutaj Przestrzeń publiczna polskich miast – miejsca, czy „nie-miejsca”?

Przestrzeń publiczna polskich miast – miejsca, czy „nie-miejsca”?


0
No votes yet
Your rating: None
Źródło: 
SKNG UAM

Sekcja Gospodarki Przestrzennej SKNG UAM ma przyjemność zaprosić Wszystkich Zainteresowanych na Ogólnopolską Studencką Konferencję Naukową pt.: Przestrzeń publiczna polskich miast – miejsca, czy „nie-miejsca”?

 

Konferencja odbędzie się w dniach 21-22 listopada br. na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Skierowana jest do studentów oraz doktorantów uczelni wyższych zajmujących się w swojej pracy naukowej problemami przestrzeni publicznej.

Na konferencji poruszone zostaną tematy dotyczące m.in. jakości, użyteczności i roli (zarówno pod względem architektoniczno-urbanistycznym, estetycznym, jak i społecznym) przestrzeni publicznej. Zapraszamy do uczestnictwa w konferencji studentów i doktorantów związanych z takimi dziedzinami jak: gospodarka przestrzenna, architektura, architektura krajobrazu, urbanistyka, socjologia, psychologia społeczna, zarządzanie, ekonomia czy geografia społeczno-ekonomiczna. Tak zróżnicowane grono prelegentów umożliwi całościowe spojrzenie na problem przestrzeni publicznych i pozwoli zbliżyć się do odpowiedzi na pytanie stawiane w temacie konferencji.

Mamy nadzieję, że stojące na wysokim poziomie wystąpienia będą stanowiły ważny głos w ogólnokrajowej dyskusji na temat jakości przestrzeni publicznych w polskich miastach – zarówno tych dużych, jak i nieco mniejszych.

Wszelkie informacje oraz aktualności związane z kwestiami organizacyjnymi znajdą Państwo na naszym profilu FB www.facebook.com/SKNG.GP W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem skng.gp@gmail.com .Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 40 gości.