Jesteś tutajForums / Dam pracę / Praca w Łodzi - poszukiwany asystent projektanta

Praca w Łodzi - poszukiwany asystent projektanta

expanseLodz's picture

By expanseLodz - Posted on 21 sierpień 2017

Firma Expanse, zajmująca się planowaniem przestrzennym, poszukuje osoby do pracy w Łodzi.

Obowiązki:
• tworzenie projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego,
• tworzenie projektów studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego,
• koordynacja prac w ramach realizowanych projektów i nadzorowanie opracowań towarzyszących ww. projektom.
Dokładny zakres obowiązków do sprecyzowania w ramach rozmowy kwalifikacyjnej.

Wymagania:
• obsługa programu AutoCad (mile widziana również obsługa programu QuantumGIS),
• doświadczenie w pracach projektowych – minimum 2 letnie (możliwość udokumentowania poprzez świadectwo pracy ale również umowy o dzieło, umowy zlecenia)
• dobra organizacja pracy własnej,
• dobra znajomość obsługi komputera,
• mile widziane doświadczenie w pracy z programami typu CAD (np. AutoCad) oraz obsługa programu Microsoft Word i Excel,
• nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista

Mile widziane:
• aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę)
• stałe wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w przyjaznej atmosferze z zespołem młodych ludzi.

Istnieje możliwość zatrudnienia zarówno na cały etat, część etatu lub z tzw. „doskoku” w ramach umowy cywilno-prawnej.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: expansesolutions@gmail.com

Nawigacja

Aktywni użytkownicy

Aktualnie jest 1 użytkownik i 25 gości online

Zalogowani użytkownicy