Jesteś tutajForums / Dam pracę / Oferta pracy na stanowisko asystent specjalisty ds. rozwoju lokalnego Poznań

Oferta pracy na stanowisko asystent specjalisty ds. rozwoju lokalnego Poznań

Atrium Grupa Doradcza's picture

By Atrium Grupa Do... - Posted on 27 kwiecień 2016

Atrium Grupa Doradcza poszukuje osoby na stanowisko Asystent specjalisty ds. rozwoju lokalnego

Opis stanowiska:
Opracowywanie dokumentów strategicznych i operacyjnych dla jednostek samorządu terytorialnego, w szczególności Lokalnych Programów Rewitalizacji.

Wymagania:
• sprawne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie;
• podstawowa wiedza z zakresu działalności samorządu lokalnego oraz rewitalizacji;
• umiejętność logicznego myślenia i wnioskowania;
• wiedza o społeczeństwie;
• wrażliwość na problemy społeczne oraz ochronę środowiska;
• umiejętność wyszukiwania i weryfikowania informacji (aktualnej i wartościowej);
• komunikatywność;
• wysoka kultura osobista;
• dokładność i systematyczność w realizacji założonych zadań;
• ukończone studia I stopnia.

Oferujemy:
• pracę w młodym i dynamicznym zespole;
• możliwość rozwoju;
• niezbędne narzędzia pracy;
• zatrudnienie w formie umowy zlecenie lub o pracę.

Miejsce pracy: Poznań

Aplikacje prosimy przesyłam na e-mail: biuro@atrium-grupa.eu. E-maila należy zatytułować w następujący sposób: imię.nazwisko_rekrutacja. Wybranych kandydatów zaprosimy na test weryfikujący ich kompetencje.

Nawigacja

Aktywni użytkownicy

Aktualnie jest 0 użytkowników i 8 gości online