Jesteś tutajNajlepsze prace magisterskie nt. promocji Polski

Najlepsze prace magisterskie nt. promocji Polski


5
Average: 5 (1 vote)
Your rating: None
Źródło: 
www.mg.gov.pl

 

Cieszę się, że z roku na rok tematyka promocji naszego kraju jest przedmiotem zainteresowania coraz większej liczby studentów – powiedział wiceminister gospodarki Marcin Korolec na uroczystości wręczenia nagród w konkursie „Teraz Polska Promocja”. Finałowa gala odbyła się 6 grudnia 2010 r. w Warszawie.
 
Wiceminister Marcin Korolec pogratulował wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym studentom. – Do IV edycji konkursu zgłoszonych zostało ponad 70 prac magisterskich, które dotyczą m.in. budowania wizerunku Polski za granicą, promocji miast, turystyki, czy marek narodowych – powiedział wiceszef MG.
 
Dodał, że jednym z celów polskiej polityki gospodarczej jest wsparcie międzynarodowej działalności rodzimych firm. – W nadchodzących latach resort gospodarki przeznaczy na promocję gospodarki i polskiego eksportu blisko 100 mln euro w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka – przypomniał.
 
Prof. dr hab. Krzysztof Opolski, przewodniczący Komisji Ekspertów „Teraz Polska Promocja” wyjaśnił, że do konkursu przystępuje coraz więcej autorów prac, dotyczących konkretnych zagadnień, takich jak: atrakcyjność turystyczna regionów, czy ocena działań promocyjnych miast. – Przybywa opracowań o bardzo praktycznym znaczeniu, które bazując na dobrym warsztacie metodologicznym prezentują zbiór przydatnych wniosków i rekomendacji – powiedział prof. Opolski.
 
 


Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 22 gości.