Jesteś tutajMiędzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Poleko 2010

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Poleko 2010


0
No votes yet
Your rating: None
Źródło: 
www.pgi.gov.pl

 

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Poleko 2010 odbędą się w dniach 23-26 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Honorowy patronat nad tegoroczną, 22 edycją targów sprawuje Minister Środowiska prof. Andrzej Kraszewski. Tematem przewodnim imprezy jest Finansowanie inwestycji środowiskowych.
 
Ubiegłoroczne targi zgromadziły łącznie ponad 900 wystawców i firm z 23 krajów. Ekspozycja zajmowała 16 500 m2. Targi zwiedziło 21 000 gości z kraju i zagranicy.
 
Tematyka Poleko obejmuje następujące działy:
-        woda i ścieki
-        odpady, recykling
-        energia i odnawialne źródła energii
-        powietrze, hałas i wibracje
-        zmiany klimatu
-        aparatura kontrolno-pomiarowa
-        edukacja ekologiczna
-        doradztwo
 
Nowością tegorocznej targów jest problematyka rewitalizacji oraz rekultywacji terenów. Podczas targów w Poznaniu spotkają się specjaliści z zakresu ochrony środowiska z kraju i zagranicy. W okresie minionych ponad dwudziestu lat Poleko zdobyło pozycję niekwestionowanego lidera wśród targów ochrony środowiska w Europie, dzięki czemu stanowi wyjątkową platformę spotkań kontrahentów ze wschodu i zachodu kontynentu.
 
Planowane są ekspozycje specjalne:
-        Salon Czystej Energii
-        Salon Recyklingu
-        Salon Aparatury Kontrolno-Pomiarowej, oraz
-        Salon Nauka dla Środowiska
 
Po raz szósty na targach zaistnieje ekspozycja Nauka dla Środowiska, przedstawiająca oferty jednostek naukowo-badawczych i badawczo-rozwojowych oraz instytucji i ośrodków działających w sferze szeroko rozumianej ekologii. Stoiska wystawców Salonu Nauka dla Środowiska zostaną zlokalizowane w sektorach odpowiadających tematyce badań poszczególnych instytutów.
 
Więcej informacji na oficjalnej stronie Targów Poleko
 


Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 23 gości.