Jesteś tutajII Debata UKE

II Debata UKE


0
No votes yet
Your rating: None
Źródło: 
ZOIU

 

Podczas drugiej debaty dotyczącej stosowania ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych do planów miejscowych i ich projektów Urząd Komunikacji Elektronicznej przedstawił swoje nowe stanowisko , zbliżone do postulowanego przez większość uczestników procesów sporządzania dokumentów planistycznych, w tym urbanistów.
 
Podczas drugiej debaty (w dniu 25 listopada 2010 r.) dotyczącej stosowania ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych do planów miejscowych i ich projektów Urząd Komunikacji Elektronicznej przedstawił swoje nowe stanowisko (dostępne pod adresem www.uke.gov.pl/uke/index.jsp), zbliżone do postulowanego przez większość uczestników procesów sporządzania dokumentów planistycznych, w tym urbanistów.
Podsumowując debatę Pani Prezes Anna Strężyńska, zadeklarowała gotowość współpracy z zainteresowanymi środowiskami (w tym z urbanistami zgrupowanymi w Izbie Urbanistów) w celu wypracowania optymalnych sposobów opiniowania projektów dokumentów planistycznych oraz sformułowania ewentualnych propozycji niezbędnych zmian legislacyjnych.
 
 
W ramach przygotowań do konsultacji przedstawicieli Izby Urbanistów z Urzędem Komunikacji Elektronicznej proszę o nadsyłanie, do dnia 1 grudnia br. na adres biuro@zoiu.pl:
1)    na potrzeby optymalizacji sposobu opiniowania przez UKE projektów planów miejscowych - przykładów (głównie w kontekście art. 46 ust. 1 ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych), w których ten Urząd niesłusznie w Państwa ocenie i niezgodnie ze swoim stanowiskiem z dnia 25 listopada br wydał negatywną opinię o projekcie planu miejscowego.

 

 

więcej na stronie izbowej: www.zoiu.pl/

 Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 5 gości.