Jesteś tutajCo dalej planisto przestrzenny? Perspektywy pracy w zawodzie

Co dalej planisto przestrzenny? Perspektywy pracy w zawodzie


5
Average: 5 (1 vote)
Your rating: None
Źródło: 
Collegium Polonicum w Słubicach


                                                      
CO DALEJ PLANISTO PRZESTRZENNY?

PERSEKTYWY PRACY W ZAWODZIE
                                                                            Edycja II
 
Collegium Polonicum w Słubicach, wspólna placówka naukowo-badawcza Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu orazUniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie n. Odrą, w dniu 22 listopada br. stanie się miejscem spotkania absolwentów kierunku Gospodarka Przestrzenna o specjalności Rozwój i rewitalizacja miast oraz obszarów wiejskich z obecnymi studentami tegoż kierunku. Jest to druga edycja seminarium.
Seminarium ma na celu przedstawienie studentom możliwości pracy oraz kierunki rozwoju zawodowego w dziedzinie planowania przestrzennego. Grupa trzech absolwentów Collegium Polonicum podzieli się swoimi doświadczeniami zdobytymi podczas kariery zawodowej, jak również przedstawią miejsca, gdzie student Gospodarki Przestrzennej może ubiegać się o pracę, oraz w jaki sposób odpowiednio przygotować się do jej poszukiwania. Ukazane będą także wymogi stawiane przez pracodawcę świeżo upieczonemu absolwentowi. Omówione zostaną również zagadnienia z zakresu rewitalizacji w celu zobrazowania studentom różnic między wiedzą zdobytą w trakcie studiów, a wymaganiami, jakie przynosi rzeczywistość. Przedstawiona zostanie także jedna z możliwości rozwoju zawodowego absolwentów Gospodarki Przestrzennej, polegająca na kontynuowaniu nauki na uniwersytecie w ramach studium doktoranckiego.
Organizatorem seminarium jest Studenckie Koło Naukowe Rewitalizacji, zrzeszające studentów Gospodarki Przestrzennej w Collegium Polonicum w Słubicach. Patronat medialny nad seminarium objął portal Urbanistyka.info.
 

 

ZałącznikRozmiar
Seminarium na Collegium Polonicum w Słubicach_22.11.2010 r - plakat na portal.pdf450.04 KB


Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 2 gości.