Jesteś tutaj907 doskonalszych

907 doskonalszych


0
No votes yet
Your rating: None
Źródło: 
www.samorzad.pap.pl

 

MSWiA opublikowało listę 907 samorządów, które dzięki unijnym dotacjom doskonalą kompetencje swoich pracowników oraz wprowadzają nowoczesne standardy zarządzania.
 
Na liście znalazły się jednostki, które uczestniczyły w projektach realizowanych w ramach PO Kapitał Ludzki, działanie 5.2.1 „Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej”.
 
Większość spośród 907 jednostek, które wzięły udział projektach realizowanych w ramach dwóch konkursów objętych ww. działaniem, uczestniczyła w projektach jako partner różnego rodzaju organizacji i instytucji szkoleniowych. Pozostałe samodzielnie wystąpiły o dotację na szkolenia swoich pracowników lub na doskonalenie standardów zarządzania.  
 
Jak informuje Małgorzata Woźniak, rzeczniczka MSWiA, samorządy uczestniczyły m.in w projektach usprawniających systemy zarządzania jakością, poprawiających satysfakcję klienta, a także podnoszących jakość aktów prawa miejscowego i indywidualnych decyzji administracyjnych. Samorządy chętnie uczestniczyły w projektach z zakresu etyki i unikania konfliktu interesów.
 
 


Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 23 gości.