Jesteś tutaj9 Krajowa Konferencja Użytkowników Oprogramowania ESRI

9 Krajowa Konferencja Użytkowników Oprogramowania ESRI


0
No votes yet
Your rating: None
Źródło: 
Esri Polska

 

ESRI Polska, wyłączny dystrybutor oprogramowania ESRI w Polsce, zaprasza na 9 Krajową Konferencję Użytkowników Oprogramowania ESRI, która odbędzie się w dniach 30 listopada – 2 grudnia 2010 roku w hotelu Victoria przy ul. Królewskiej 11 w Warszawie. 
 
Konferencja na stałe wpisała się do kalendarza wydarzeń GIS w Polsce.
 
Zarówno bieżący rok jak i poprzednie lata pokazały, że wdrażanie rozwiązań GIS pozwala na najbardziej efektywne wykorzystanie danych, pochodzących z różnych źródeł i zapisanych w różny sposób. Jako organizator jubileuszowej imprezy, która odbędzie się w 15-lecie działalności firmy – mamy nadzieję, że nasza tegoroczna Konferencja w świątecznej formule stworzy Państwu unikalną szansę wymiany doświadczeń i zaprezentowania innym osiągnięć we wdrażaniu GIS. Obok sesji plenarnej i sesji tematycznych planujemy zorganizowanie warsztatów, które pozwolą wzbogacić wiedzę praktyczną i teoretyczną osób odpowiedzialnych za wdrożenia GIS.
 
Mottem tegorocznej Konferencji jest hasło „Wszyscy tworzymy GIS”.
 
Ma ono uświadomić uczestnikom, że aby w pełni korzystać i rozwijać techniki geoinformacyjne potrzebna jest współpraca. Równie ważnym elementem jest oprogramowanie GIS, potrzeba klienta, pomysłowość i nowoczesne techniki przekazywania informacji geograficznej.
 
Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w tym roku przyjęliśmy inne niż do tej pory kryteria rejestracji uczestników. Dla wszystkich klientów, którzy mają opłacony serwis gwarancyjny - a jednocześnie odpowiednią ilość licencji produktów ESRI - wstęp na Konferencję będzie bezpłatny.
 

 Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 36 gości.